Opis
Spotkania „Za Dychę”
– spotkania ze sobą i innymi
Spotkania „Za Dychę” to 2-3 godziny, podczas których odłączamy Wi-Fi, a włączamy prawdziwą obecność. Chłoniemy świat bez filtrów. Zwalniamy krok. Zostawiamy powiadomienia, „pilne” mejle i wieczny szum social mediów za sobą. Zamiast patrzeć w ekrany, patrzymy na siebie nawzajem i na to, co wokół nas.
Spotkanie zaczynamy od lekkich ćwiczeń rozluźniających, które pomagają zrzucić napięcie z karku i rozprostować sylwetkę zmęczoną od garbienia się nad telefonem. Potem przechodzimy do wspólnego spaceru w ciszy. Bez gadania, bez analizowania. Po prostu idziemy, oddychamy i pozwalamy głowie odpocząć od milionów bodźców. Na koniec… czas na prawdziwą integrację! Rozmawiamy, śmiejemy się i robimy fajne rzeczy, które przypominają nam, jak dobrze jest być częścią grupy.
Spotkania „Za Dychę” to przestrzeń:
dla przebodźcowanych cyfrowym światem,
dla stęsknionych za autentycznym, ludzkim kontaktem,
dla tych, którzy chcą przewietrzyć głowę i rozruszać ciało,
dla każdego, kto zamiast kolejnego „lajka”, woli prawdziwy uśmiech.
To nie jest detoks w odosobnieniu. To nie jest nudny wykład o szkodliwości smartfonów. To spotkanie, po którym wracasz do domu z lżejszą głową, naładowaną baterią (tą życiową!) i poczuciem, że świat w realu jest naprawdę super.
Natura + ruch + cisza + inni ludzie = Spotkania „Za Dychę”
Ekwipunek uczestnika: wygodne buty i odzież, woda do picia, przekąski na „wspólny stół” (a właściwie koc) 😀 Możesz też zabrać, jeśli chcesz, koc lub karimatę do siedzenia.
Czasem dokładnie takiego wylogowania potrzeba, żeby w środku znowu eksplodowało radosne, głośne i niczym nieskrępowane: Juhuhuhu! <3




